Zwemcompetitie deel-2

Oss - Golfbad Oss Euterpelaan 1, Oss, Noord-Brabant, Nederland

Doelgroep: selectie Aanwezig: zie tijdstip in de oproep mail Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: 13:00u Aanvangstijd wedstrijd: 13:30u Programma: klik hier Uitslagen: klik hier

Blue Marlins Qualification Meet kb deel 1

Den Haag - Zwembad het Hofbad Ypenburgse Boslaan 30, Den Haag, Zuid-Holland, Nederland

Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: 13:15u Aanvang wedstrijd: 14:15u Uitslagen: klik hier

Limietwedstrijd De Geul

Papendrecht - Zwembad De Hooght Burgemeester Keijzerweg 110, Papendrecht, Zuid-Holland, Nederland

Voor junioren, jeugd, senioren en masters. Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: 13:30u Aanvang wedstrijd: 14:00u Uitslagen: klik hier

Miniorencircuit deel-2 + Limietwedstrijd

Andel - Zwembad AquaAltena Middenweg 1, Andel, Noord-Brabant, Nederland

Doelgroep: Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: 14:45u Aanvangstijd wedstrijd: 15:15u Uitslagen limietwedstrijd, klik hier Uitslagen minioren circuit, klik hier

Blue Marlins Qualification Meet kb deel 2

Den Haag - Zwembad het Hofbad Ypenburgse Boslaan 30, Den Haag, Zuid-Holland, Nederland

Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: 13:15u Aanvang wedstrijd: 14:15u Uitslagen: klik hier

Zuidelijke Cirkel 2023 – 6e wedstrijd

Eindhoven - Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Antoon Coolenlaan 1, Eindhoven, Nederland

Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: 14:00u Aanvang wedstrijd: 13:15u Uitslagen: klik hier

Miniorencircuit deel-3 + Limietwedstrijd

Andel - Zwembad AquaAltena Middenweg 1, Andel, Noord-Brabant, Nederland

Doelgroep: Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: 14:45u Aanvangstijd wedstrijd: 15:15u Programma, klik hier Uitslagen limietwedstrijd, klik hier Uitslagen minioren circuit, klik hier

NK Korte Baan 2023

Den Haag - Zwembad het Hofbad Ypenburgse Boslaan 30, Den Haag, Zuid-Holland, Nederland

Doelgroep: - Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: - Aanvangstijd wedstrijd: - Uitslagen, klik hier

Zuyderzee Master Circuit

Amersfoort - Sportcomplex Amerena De Velduil 2, Amersfoort, Utrecht, Nederland

Doelgroep: masters Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: 13.15u Aanvangstijd wedstrijd: 14.00u Uitslagen, klik hier

Swimmeet Maastricht

Maastricht - Geusseltbad Discusworp 4, Maastricht, Limburg, Nederland

Doelgroep: selectie Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: - Aanvangstijd wedstrijd: - Uitslagen, klik hier

Clubkampioenschappen en Nieuwjaarsreceptie

Oosterhout - Recreatieoord De Warande Wilhelminakanaal Zuid 66, Oosterhout, Nederland

Op zondag 7 januari 2024 werden de clubkampioenschappen gezwommen in Recreatieoord De Warande en aansluitend de Nieuwjaarsreceptie. Doelgroep: alle leden van zwemclub De Warande Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: 13.30u Aanvangstijd […]

Brabantse Winter Kampioenschappen KB weekend-1

Tilburg - Sportcomplex Drieburcht Wagnerplein 1, Tilburg, Noord-Brabant, Nederland

Doelgroep: selectie Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: - Aanvangstijd wedstrijd: - Programma, klik hier Uitslagen, klik hier

Brabantse Winter Kampioenschappen KB weekend-2

Eindhoven - Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Antoon Coolenlaan 1, Eindhoven, Nederland

Doelgroep: selectie Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: 12.00u Aanvangstijd wedstrijd: 13.00u Programma, klik hier Livetiming: klik hier Uitslagen, klik hier

Zwemcompetitie deel-3

Dordrecht - Zwembad Sportboulevard Dordrecht Fanny Blankers-Koenweg 10, Dordrecht, Zuid-Holland

Doelgroep: selectie Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: 13.00u. Aanvangstijd wedstrijd: 13.30u. Programma, klik hier Uitslagen, klik hier

Zuidelijke cirkel 2024 deel-1

Papendrecht - Zwembad De Hooght Burgemeester Keijzerweg 110, Papendrecht, Zuid-Holland, Nederland

Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: 13:30u Aanvang wedstrijd: 12:45u Uitslagen: klik hier

Limietwedstrijd lange baan

Eindhoven - Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Antoon Coolenlaan 1, Eindhoven, Nederland

Doelgroep: junior 1 en ouder Aanvangstijd juryvergadering en inzwemmen: 12.30u Aanvangstijd wedstrijd: 13.00u Programma, klik hier Uitslagen: klik hier

Zwemcompetitie deel-4

Oosterhout - Recreatieoord De Warande Wilhelminakanaal Zuid 66, Oosterhout, Nederland

Limietwedstrijd LB met ETW

Inzwemmen en juryvergadering: 13.30u. Start wedstrijd: 14.00u. Startlijst: klik hier Uitslagen: klik hier

AIYSC

Antwerpen - Olympisch zwemcentrum Wezenberg Desguinlei 17/19, Antwerpen, Antwerpen, België